Road'n Roll

Forum Riding Club Road'n Roll

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-03 23:34:38

Wściekła
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 21
MacintoshFirefox 49.0

O Mamma Mia!!!

Przypominam i podsumowuję wypad do Wawy na Mamma Mia.
Przyjazd w piątek lub sobotę.

W piątek idziemy do greckiej knajpy na dobrą kolację. A potem robimy rundkę po barach i pubach na Mazowieckiej i dalej, między innymi możemy pójść do Chopito na szoty.

W sobotę trzeźwiejemy. Proponuję, abyśmy wspólnie, czyli grupa z piątku, jak i Ci dojeżdżający w sobotę, poszli na późny lunch o 16:30. Proszę o info kto dojedzie na 16:30, wtedy zrobię adekwatnie rezerwację. Mam nadzieję, że wszyscy dojadą znacznie wcześniej.

O 19:00 mamy musical Mamma Mia. Bilety kupione, wszyscy mają swoje. Numeracja biletów nie jest zgodna z właściwymi miejscami  (czyli nie koniecznie ktoś będzie siedział na miejscu oznaczonym na bilecie) ze względu na wymieszanie podczas odkupywania i dokupywania. Ale damy radę:)  Grunt, że liczba się zgadza.

A potem idziemy do klubu Dekada. Opłata wynosi 70 zł od głowy i wytargowałam, że cena za wstęp jest już w tym zawarta i całe 100% czyli 70 zł, możemy przeznaczyć na jedzenie i alkohol. Zaliczkę już zapłaciłam, potem się rozliczymy.

Noclegami oraz rezerwacją w greckiej knajpie zajmuje się Iwona Przyłęcka. Zatem jak ktoś jednak przyjedzie już piątek, co jest bardziej wskazane, a nie dopiero w sobotę, to piszcie do Iwony w sprawie noclegu.

W niedzielę wspólne śniadanie na mieście i wypad do domu:)

Beata

Offline

#2 2016-11-04 12:25:10

Maciek
Użytkownik
Skąd: Wrocek
Dołączył: 2016-11-04
Liczba postów: 42
Windows 7Internet Explorer 11.0

Odp: O Mamma Mia!!!

A nie ma jakiegoś lepszego spektaklu? Coś o wojnie, czołgach, tajnych agentach, strzelaniu itp.?!  [dblpt]P


Pozdrawiam, Hiszpan

Offline

#3 2016-11-04 15:39:05

IwonaP
Użytkownik
Skąd: WrocLOVE
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 20
WWW
Windows VistaFirefox 49.0

Odp: O Mamma Mia!!!

Hej Grupa Warszawska,
ponieważ czekam na ostateczną decyzję Marzenki i Oliwiera w sprawie wyjazdu do Warszawy w dniach 18-20.11. (lub 19-20.11), szczegóły w sprawie hotelu oraz wyjścia do greckiej restauracji wyślę Wam w przyszłym tygodniu ale na Wasze maile a nie na forum. Ozziego i Oliwiera nie ma na forum a więc nie będą mieli szansy przeczytać tego co bezpośrednio ich dotyczy.
Jak to mówi Geromino: niech dobry Bóg ześle na Was spokój i relax w czasie weekendu, Amor niech wystrzela wszystkie strzały a rzymskiego Marsa lub greckiego Aresa wyślijcie gdzie pieprz rośnie.
Kisses, Iwona  [dblpt])


Kisses [dblpt]papa[dblpt]
Iwona

Offline

#4 2016-11-13 23:38:43

Wściekła
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 21
MacintoshFirefox 49.0

Odp: O Mamma Mia!!!

Już za chwilę widzimy się w Wawie.
Proszę o informację, kto dojedzie  w sobotę na lunch o 16:00 - 16:30?

Offline

#5 2016-11-17 09:17:29

IwonaP
Użytkownik
Skąd: WrocLOVE
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 20
WWW
Windows VistaFirefox 49.0

Odp: O Mamma Mia!!!

Hej,
Iwona i Maciek - jesteśmy od piątku.
Myśle, że Jankę i Ozzego też trzeba liczyć  [dblpt])


Kisses [dblpt]papa[dblpt]
Iwona

Offline

#6 2016-11-17 14:43:42

Wściekła
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 21
MacintoshFirefox 49.0

Odp: O Mamma Mia!!!

Słuchajcie, za chwilę każdy sobie będzie rzepkę skrobał na indywidualny lunch w sobotę. Na ile osób mam zamówić restaurację?  Nie wiem, bo nikt nie raczy odpisać.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wcw - minecraftciwoniuk - streetdrivers - pack-men - kwasior