Road'n Roll

Forum Riding Club Road'n Roll

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-12 23:17:27

Wściekła
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 21
MacintoshFirefox 50.0

Spotkanie kulinarne smakoszy i obżarciuchów

Słuchajcie, Luzik wpadł na genialny pomysł zorganizowania spotkania jeszcze przed otwarciem, bo w marcu, a dokładnie 18-19 marca. Tylko ten termin wchodzi w rachubę, bo spotkanie organizuje .......u Siudków. Przyjeżdżamy do Sobolic, okolice Zielonej Góry, samochodami z własnymi materacami i wyposażeniem do spania (coś do przykrycia, poduszka, prześcieradło...). Obowiązkowym wyposażeniem są także zatyczki do uszu, bowiem, śpimy jak w czasach młodości, 6-8 osób w pokoju. Brzmi dobrze???:)

A teraz jeszcze lepsze:) Każdy przywozi ze sobą to, co do jedzenia robi najlepiej. Ułożymy sobie menu z naszych najlepszych potraw. Gerard może przywiezie pierożki lub łososia, ja zrobię zupę tajską z krewetkami i kalmarami, ktoś może pasztet lub pieczeń, może jakiś tatarek, focaccia z oliwkami i rozmarynem, pasta z łososiem i szpinakiem lub serami i szafranem, niebiańskie ciasto, beza z nadzieniem chałwowym, naleweczki i inne trunki.

Miejsce jest super, spokój, cudowne powietrze, taras, kominek i do tego MY.
Gospodarze dają dom, my jedzenie.

Co o tym sądzicie? Mnie już ślinka leci:)

Pozdrawiam,
Wściekła w imieniu Luzika

Offline

#2 2017-01-13 17:01:35

Aśka
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 3
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Spotkanie kulinarne smakoszy i obżarciuchów

Co na to Siudki? Wiedzą??? A określenie przywieź to co robi się najlepiej teraz wypada blado na tle potraw Gerarda i Krysi, chyba pójdę na mały kursik kulinarny

Offline

#3 2017-01-13 18:05:32

Siudka
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 1
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: Spotkanie kulinarne smakoszy i obżarciuchów

Siudki wiedzą, wiedzą  [dblpt]D  [dblpt]D  [dblpt]D

Offline

#4 2017-01-13 18:52:10

Luzik
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-03
Liczba postów: 10
WindowsFirefox 50.0

Odp: Spotkanie kulinarne smakoszy i obżarciuchów

No stres jest! Gerard podniósł poprzeczkę za wysoko, ale lepiej gonić mistrza i uczyć się, uczyć !!!!

Offline

#5 2017-01-13 20:42:25

Geronimo
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 8
MacintoshSafari 602.3.12

Odp: Spotkanie kulinarne smakoszy i obżarciuchów

Aaaa… Tu jesteście  [dblpt]P !?!

No, no… Miło to się czyta. Dziękujemy za wyrazy uznania i bardzo nam przyjemnie  [dblpt]tak[dblpt] . Postaramy się nie zawieść i zarazem pomóc przy wspólnej zabawie. Co do terminu sprawdzimy, ale chyba OK. Jeśli Siudki zdzierżą jeszcze nasze dzieciaki i pieski. Bardzo chętnie. A ja przed chwilą na wątku Master Chief mniej więcej to samo zaproponowałem, czyli wspólne pitraszenie. Zrobimy może wołowinę po burgundzku… Pierożki i gravlax też moglibyśmy przywieźć, ale zobaczymy, może zaproponujemy coś innego dla odmiany  [dblpt]madrala[dblpt] ...


Pozdrawiam serdecznie - Geronimo

Offline

#6 2017-01-14 13:01:55

Iwcia
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-03
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Odp: Spotkanie kulinarne smakoszy i obżarciuchów

Witajcie
Świetny pomysł. My jesteśmy za !
Fredzik zrobi pyszne śledzie a ja..... coś wymyslę.
No to szykujemy sie na marzec... [dblpt])
Buziole

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zsl - minecraftowopl - widev - fifa16turniejps4 - guwnoxd