Road'n Roll

Forum Riding Club Road'n Roll

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-07 09:56:31

Maciek
Użytkownik
Skąd: Wrocek
Dołączył: 2016-11-04
Liczba postów: 42
Windows 7Internet Explorer 11.0

Głosowania nad ważnymi sprawami

Cześć!
Ponieważ jest zima i rzadko jeździmy, a przez to rzadko się spotykamy mam pomysła na załatwienie pewnych formalności na naszym forumnie!
Otóż, myślę, że niektóre rzeczy możemy poddać pod głosowanie na forum. I tak np. Proponuję wybrać funkcyjnych. Jak ponad połowa z nas zagłosuje na proponowaną osobę, a ona się zgodzi to mamy jedną sprawę z głowy i mniej do roboty na najbliższym spotkaniu!!!  [dblpt]tak[dblpt]
Proponuję wybrać funkcyjnych:
1  Master Of Cuisine. Na tą funkcję proponuję Geronimo.
2  Activities Officer. Na tą funkcję proponuję Wściekłą.
3 Safety Officer. Na tą funkcję proponuję Freda.
4 Webmaster. Na tą funkcję proponuję Arka (trzeba by chyba przydzielić mu ksywkę?)
a specjalnie dla Luzika funkcja:
5 Confusion Officer   [dblpt]applause[dblpt]  [dblpt]stupid[dblpt]  [dblpt]good[dblpt]

Pozostaje:
6 Sekretary.
7 Road Capitan

Według mnie takich funkcji jak Members Officer, Historian (to mógłby robić Secretary), Fotograf (to robimy wszyscy i dajemy do Webmastera) nie potrzebujemy. [dblpt]nie[dblpt]
No i czy potrzebujemy Lady of Harley... jako funkcja? Bo faceci nie mają odpowiednika, a i tak jeden wyjazd (w stronę Oceanu) sobie zorganizują w ciągu roku... To może dziewczyny sobie też coś zorganizują bez funkcyjnej...? Ale się nie upieram to niech rozstrzygną nasze damy...


Pozdrawiam, Hiszpan

Offline

#2 2016-12-07 12:51:44

Darek W
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-02
Liczba postów: 19
Windows 7Chrome 54.0.2840.99

Odp: Głosowania nad ważnymi sprawami

Maciej,

Proszę o cierpliwość i dzięki za inicjatywę.
Temat ten zgodnie z tym co napisałem na poście nt. władz stowarzyszenia był przedmiotem naszej dyskusji.
Mamy propozycje osób funkcyjnych i podzielimy się tym na naszym spotkaniu sylwestrowym we Wleniu.
Jeżeli nie wszystkie propozycje znajdą zrozumienie i nie zostaną przyjęte, będziemy dyskutować i też głosować jeśli trzeba.

Pozdrawiam
Darek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
iwp - niemiecstrike - conquer - opolska24 - zpb